Tekstil imalatı, her türlü ham ve mamül bez üretimi,polyesterli karışımlı dokuma kasar düz boya şardon 230 C lik polyesterli fikse işleri yapmak amacıyla 1987 yılında kurulan şirketimiz, Bu gün 15.000 m2 kapalı alana sahiptir.
       Bünyesinde toplam 50 adet dokuma tezgahı salonuna, Boyahane parkında 2 adet açma, 5 Adet Jigar, 2 Adet HTJet, 230 C de çalışabilen Ramöz, 60 Ton basınçlı Kalender(ütü), 5 adet Şardon, 2 Adet Otoklaf, 2 adet Kalite kontrol, 1 Adet termofikse parkına sahiptir.
       Kalite anlayışımız ise;
       Belirttiğimiz tüm işletmelerde ve işletmeler arasındaki kalite kontrol departmanlarının organizeli çalışmalarıyla kalite seviyesi hızla yükselmiş olup, mükemmellik anlayışı prensip haline gelmiş- tir. Entegre tesis oluşumuz bize hataları bir an önce görüp telafi etme avantajını sağlamaktadır.
      Yurtiçi ve Yurtdışı pazar payımızı arttırmakla, Hedefimiz olan modern bir çözgü ve haşıl tesisi, modern bir iplik tesisi, modern bir konfeksiyon üretim tesislerine çok daha kaliteli,ucuz,hızlı komplike bir tesis olabilme yolunda attığımız adımlarla daha çok kitleye erişebileceğiz.

       Hammadde olarak kullandığımız %100 Pamuk, Polyester, Akrilik, Keten, Pamuk-Polyester, Pamuk-Viskon, Polyester-Viskon vb. ve İplik Çeşitleri olan OpenEnd, Ring, Compact, Flament, Saten, Cord ve Armürlü dokuyabileceği tüm dokumalarda 90 cm ile 3.80 cm arası her türlü dokuma imkanına sahibiz.
    Makine Parkı Dokumalarımız:
      190 cm - 16 adet Dok sarmalı SULZER
      220 cm - 10 Adet SULZER
      330 cm - 10 Adet SULZER
      390 cm - 14 Adet SULZER
    Makine Parkı Boyama:
      2 Adet Açma
      5 Adet Jiger
      2 Adet HTJet
      1 Adet 230 C Ramöz
      5 Adet Şardon
      2 Adet Otoglav
      1 Adet Termo Fikse
      2 Adet Bilgisayarlı Kalite Kontrol
ve Modern bir labaratuvar'a sahiptir.

Daha Fazla Bilgi İçin:

For English

adnan.jpg (24707 bytes)
Adnan KOCABAŞ
adnank@kosanteks.com

Hasan ŞANLI
hasans@kosanteks.com